Boekenbeurstoernooi

Schaken tussen de bezoekers van de boekendag.

47ste editie op woensdag 1 november 2017

Locatie: Parochiezaal Morkhoven, Goorstraat 1 (aan de kerk)

 

9 ronden Zwitsers, 15 minuten bedenktijd per speler per partij.

 

Inschrijven vanaf 12.30 uur (€ 5)

Tijdens het tornooi kan er vóór elke ronde nog steeds ingeschreven worden.

Ook niet-clubleden zijn welkom!!!

Prijzen : 40, 30, 25, 20, 15, 10, 5 euro.

 

Programma :

Ronde 1 : 13.30 uur
Ronde 2 : 14.00
Ronde 3 : 14.30
Ronde 4 : 15.00


Ronde 5 : 15.45 uur
Ronde 6 : 16.15
Ronde 7 : 16.45

 

Ronde 8 : 17.30 uur
Ronde 9 : 18.00

Prijsuitreiking : 18.45 uur
Einde boekendag : 19.00 uur

 

 

 

Eindklassement 2017

 

  N   Naam                       ELO   Club          Ptn   P   Prest   S B    Buch   BC1   Kash   M B  

  1   Van Dyck Marc             1972   Westerlo      9.0   9   2448   39.50   39.5   33.0   27   20.5

  2   Rogmans Jelle             1873   Noorderwijk   6.5   9   1787   26.50   41.5   35.0   19   20.0

  3   De Vet Sylvin             1567   Westerlo      6.5   9   1722   22.25   42.5   38.0   19   22.5

  4   Van Der Linden Patrick    1748   Lille         4.5   9   1582   15.75   42.0   35.5   13   20.0

  5   Huysmans Jan              1632   Noorderwijk   3.5   6   1553   18.75   39.0   34.5   10   22.0

  6   Verhoeven Herman          1397   Noorderwijk   3.5   9   1467   13.25   43.5   38.5   10   23.0

  7   Laeremans Louis           1391   Noorderwijk   3.5   9   1496   12.25   41.5   36.5   10   21.0

  8   Drijbooms Laurent         1439   Noorderwijk   3.5   9   1474   11.50   45.0   40.0   10   24.5

  9   Libbrecht Koen            1539   Noorderwijk   3.0   4   1680   22.25   45.0   40.0    9   25.5

 10   Bertels Paul              1786   Lille         3.0   7   1559   11.75   38.5   34.0    9   18.5

 11   Michiels Jozef            1428   Noorderwijk   3.0   8   1562   11.00   44.0   38.0    9   22.5

 12   Geukens Staf              1654   Noorderwijk   2.5   6   1310   10.25   29.0   24.5    7   17.5

 13   De Praitere Hannes           0   Noorderwijk   2.0   9   1228    4.25   35.5   30.5    6   19.0

 

 

Ronde 1     01-11-2017

 

  1  Van Dyck Marc             (1972 N) - Drijbooms Laurent         (1439 N)  1-0  

  2  Verhoeven Herman          (1397 N) - Rogmans Jelle             (1873 N)  1-0  

  3  Van Der Linden Patrick    (1748 N) - Laeremans Louis           (1391 N)  ½-½   

  4  De Praitere Hannes        (   0  ) - De Vet Sylvin             (1567 N)  0-1  

   

     Bertels Paul              (1786 N) -  Afwezig      

     Geukens Staf              (1654 N) -  Afwezig      

     Huysmans Jan              (1632 N) -  Afwezig      

     Libbrecht Koen            (1539 N) -  Afwezig      

     Michiels Jozef            (1428 N) -  Afwezig      

 

 

Ronde 2     01-11-2017

 

  1  De Vet Sylvin             (1567 N) - Van Dyck Marc             (1972 N)  0-1  

  2  Laeremans Louis           (1391 N) - Verhoeven Herman          (1397 N)  0-1  

  3  Rogmans Jelle             (1873 N) - Van Der Linden Patrick    (1748 N)  1-0  

  4  Michiels Jozef            (1428 N) - Geukens Staf              (1654 N)  1-0  

  5  Drijbooms Laurent         (1439 N) - De Praitere Hannes        (   0  )  1-0  

   

     Bertels Paul              (1786 N) -  Afwezig      

     Huysmans Jan              (1632 N) -  Afwezig      

     Libbrecht Koen            (1539 N) -  Afwezig      

 

 

Ronde 3     01-11-2017

 

  1  Van Dyck Marc             (1972 N) - Verhoeven Herman          (1397 N)  1-0  

  2  Drijbooms Laurent         (1439 N) - Rogmans Jelle             (1873 N)  0-1  

  3  De Vet Sylvin             (1567 N) - Michiels Jozef            (1428 N)  1-0  

  4  Van Der Linden Patrick    (1748 N) - Bertels Paul              (1786 N)  1-0  

  5  Geukens Staf              (1654 N) - Laeremans Louis           (1391 N)  0-1  

  6  De Praitere Hannes        (   0  ) - Libbrecht Koen            (1539 N)  0-1  

   

     Huysmans Jan              (1632 N) -  Afwezig      

 

 

Ronde 4     01-11-2017

 

  1  Rogmans Jelle             (1873 N) - Van Dyck Marc             (1972 N)  0-1  

  2  Verhoeven Herman          (1397 N) - De Vet Sylvin             (1567 N)  0-1  

  3  Laeremans Louis           (1391 N) - Van Der Linden Patrick    (1748 N)  0-1  

  4  Libbrecht Koen            (1539 N) - Drijbooms Laurent         (1439 N)  1-0  

  5  Michiels Jozef            (1428 N) - Huysmans Jan              (1632 N)  0-1  

  6  Bertels Paul              (1786 N) - Geukens Staf              (1654 N)  1-0  

  7  De Praitere Hannes        (   0  ) -   1 bye

 

 

Ronde 5     01-11-2017

 

  1  Van Dyck Marc             (1972 N) - Van Der Linden Patrick    (1748 N)  1-0  

  2  De Vet Sylvin             (1567 N) - Rogmans Jelle             (1873 N)  0-1  

  3  Verhoeven Herman          (1397 N) - Libbrecht Koen            (1539 N)  0-1  

  4  Drijbooms Laurent         (1439 N) - Laeremans Louis           (1391 N)  1-0  

  5  Bertels Paul              (1786 N) - Michiels Jozef            (1428 N)  1-0  

  6  Huysmans Jan              (1632 N) - De Praitere Hannes        (   0  )  1-0  

  7  Geukens Staf              (1654 N) -   1 bye

 

 

Ronde 6     01-11-2017

 

  1  Libbrecht Koen            (1539 N) - Van Dyck Marc             (1972 N)  0-1  

  2  Van Der Linden Patrick    (1748 N) - De Vet Sylvin             (1567 N)  0-1  

  3  Rogmans Jelle             (1873 N) - Bertels Paul              (1786 N)  1-0  

  4  Drijbooms Laurent         (1439 N) - Verhoeven Herman          (1397 N)  1-0  

  5  Laeremans Louis           (1391 N) - Huysmans Jan              (1632 N)  1-0  

  6  Geukens Staf              (1654 N) - De Praitere Hannes        (   0  )  1-0  

  7  Michiels Jozef            (1428 N) -   1 bye

 

 

Ronde 7     01-11-2017

 

  1  Van Dyck Marc             (1972 N) - Laeremans Louis           (1391 N)  1-0  

  2  De Vet Sylvin             (1567 N) - Drijbooms Laurent         (1439 N)  ½-½  

  3  Huysmans Jan              (1632 N) - Rogmans Jelle             (1873 N)  ½-½  

  4  Michiels Jozef            (1428 N) - Van Der Linden Patrick    (1748 N)  1-0  

  5  Verhoeven Herman          (1397 N) - Geukens Staf              (1654 N)  ½-½  

  6  De Praitere Hannes        (   0  ) - Bertels Paul              (1786 N)  1-0  

   

     Libbrecht Koen            (1539 N) -  Afwezig      

 

 

Ronde 8     01-11-2017

 

  1  Van Dyck Marc             (1972 N) - Michiels Jozef            (1428 N)  1-0  

  2  Rogmans Jelle             (1873 N) - Laeremans Louis           (1391 N)  1-0  

  3  Huysmans Jan              (1632 N) - De Vet Sylvin             (1567 N)  0-1  

  4  Van Der Linden Patrick    (1748 N) - Drijbooms Laurent         (1439 N)  1-0  

  5  De Praitere Hannes        (   0  ) - Verhoeven Herman          (1397 N)  0-1  

  6  Bertels Paul              (1786 N) -   1 bye

     

     Geukens Staf              (1654 N) -  Afwezig      

     Libbrecht Koen            (1539 N) -  Afwezig      

 

 

Ronde 9     01-11-2017

 

  1  Bertels Paul              (1786 N) - Van Dyck Marc             (1972 N)  0-1  

  2  Michiels Jozef            (1428 N) - Rogmans Jelle             (1873 N)  0-1  

  3  Verhoeven Herman          (1397 N) - Van Der Linden Patrick    (1748 N)  0-1  

  4  Drijbooms Laurent         (1439 N) - Huysmans Jan              (1632 N)  0-1  

  5  Laeremans Louis           (1391 N) - De Praitere Hannes        (   0  )  1-0  

  6  De Vet Sylvin             (1567 N) -   1 bye

  

     Geukens Staf              (1654 N) -  Afwezig      

     Libbrecht Koen            (1539 N) -  Afwezig      

Maak een gratis website met Yola