Clubkampioenschap 2023 Afd 1

wo 29 november 00:54

Nr. Speler Punten Direct EncounterNb.Games WonSonneborn-BergerKoyaNb.played with Black
1Van Dyck, Marc11.0-1060.502.07
2Deweerdt, Jan10.0-855.002.57
3Vervloet, Staf6.5-530.750.56
4Geukens, Staf5.51.5328.501.56
5Vlaeyens, Manu5.50.5424.501.06
6Laporte, Erik5.0-333.002.57
7Van Der Linden, Patrick4.5-323.750.57
8Libbrecht, Koen3.0-215.000.06

Clubkampioenschap 2023 Afd 1

wo 29 november 00:54

Ronde 1 (10/01/2023)Ronde 8 (08/08/2023)
1Van Dyck, Marc1-0Laporte, Erik 1Laporte, Erik0-1Van Dyck, Marc
2Deweerdt, Jan1-0Vervloet, Staf 2Vervloet, Staf½-½Deweerdt, Jan
3Van Der Linden, Patrick0-1Vlaeyens, Manu 3Vlaeyens, Manu½-½Van Der Linden, Patrick
4Libbrecht, Koen½-½Geukens, Staf 4Geukens, Staf½-½Libbrecht, Koen

Ronde 2 (07/02/2023)Ronde 9 (05/09/2023)
1Laporte, Erik½-½Geukens, Staf 1Geukens, Staf1-0Laporte, Erik
2Vlaeyens, Manu1-0Libbrecht, Koen 2Libbrecht, Koen0-1Vlaeyens, Manu
3Vervloet, Staf1-0Van Der Linden, Patrick 3Van Der Linden, Patrick0-1Vervloet, Staf
4Van Dyck, Marc½-½Deweerdt, Jan 4Deweerdt, Jan½-½Van Dyck, Marc

Ronde 3 (07/03/2023)Ronde 10 (19/09/2023)
1Deweerdt, Jan0-1Laporte, Erik 1Laporte, Erik0-1Deweerdt, Jan
2Van Der Linden, Patrick0-1Van Dyck, Marc 2Van Dyck, Marc1-0Van Der Linden, Patrick
3Libbrecht, Koen0-1Vervloet, Staf 3Vervloet, Staf1-0Libbrecht, Koen
4Geukens, Staf½-½Vlaeyens, Manu 4Vlaeyens, Manu0-1Geukens, Staf

Ronde 4 (04/04/2023)Ronde 11 (17/10/2023)
1Laporte, Erik½-½Vlaeyens, Manu 1Vlaeyens, Manu0-1Laporte, Erik
2Vervloet, Staf½-½Geukens, Staf 2Geukens, Staf1-0Vervloet, Staf
3Van Dyck, Marc1-0Libbrecht, Koen 3Libbrecht, Koen-Van Dyck, Marc
4Deweerdt, Jan1-0Van Der Linden, Patrick 4Van Der Linden, Patrick½-½Deweerdt, Jan

Ronde 5 (02/05/2023)Ronde 12 (31/10/2023)
1Van Der Linden, Patrick1-0Laporte, Erik 1Laporte, Erik½-½Van Der Linden, Patrick
2Libbrecht, Koen0-1Deweerdt, Jan 2Deweerdt, Jan1-0Libbrecht, Koen
3Geukens, Staf0-1Van Dyck, Marc 3Van Dyck, Marc1-0Geukens, Staf
4Vlaeyens, Manu0-1Vervloet, Staf 4Vervloet, Staf0-1Vlaeyens, Manu

Ronde 6 (30/05/2023)Ronde 13 (28/11/2023)
1Laporte, Erik½-½Vervloet, Staf 1Vervloet, Staf0-1Laporte, Erik
2Van Dyck, Marc1-0Vlaeyens, Manu 2Vlaeyens, Manu0-1Van Dyck, Marc
3Deweerdt, Jan1-0Geukens, Staf 3Geukens, Staf0-1Deweerdt, Jan
4Van Der Linden, Patrick0-1Libbrecht, Koen 4Libbrecht, Koen0-1Van Der Linden, Patrick

Ronde 7 (13/06/2023)Ronde 14 (12/12/2023)
1Libbrecht, Koen1-0Laporte, Erik 1Laporte, Erik-Libbrecht, Koen
2Geukens, Staf0-1Van Der Linden, Patrick 2Van Der Linden, Patrick-Geukens, Staf
3Vlaeyens, Manu0-1Deweerdt, Jan 3Deweerdt, Jan-Vlaeyens, Manu
4Vervloet, Staf0-1Van Dyck, Marc 4Van Dyck, Marc-Vervloet, Staf

Maak een gratis website met Yola