Zot en Boer 2019


182
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.66 : 2014/06/25
Org. : Noorderwijk ,Noorderwijk ,2018
, Tempo : 40c/2h + 1h QPF
Tie BreakPts, SonneBorn-Berger, Bucholtz Cut 1, Median Bucholtz, aantal overwinningen , Onderling Res
F.R.B.E.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
R8 Paring
Amerikaanse klassering

Klassement na ronde 7
    Naam                    ELO    Nr       Ptn  S B   BC1   M B   Win   Res  
  1 Rogmans Jelle          (1878N)  3239  6.5/7   0.00   0.0   ---     0   0.0 
  2 Van Dyck Marc          (1910N) 34614  6.5/7   0.00   0.0   0.0     0   0.0 
  3 Heylen Joris           (1892N) 41742  4.5/7   0.00   0.0   0.0     0   0.0 
  4 Geukens Staf           (1644N) 27243  4.5/7   0.00   0.0   0.0     0   0.0 
  5 Rijmenants Jan         (1408N) 13324  4.0/6   0.00   0.0   0.0     0   0.0 
  6 Mesens Patrick         (1592N) 12080  4.0/7  13.25  20.0   3.0     1  51.5 
  7 Michiels Jozef         (1470N)  2780  4.0/7  12.00  17.5   2.0    -1  19.0 
  8 Peeters Herman         (1398N)  5240  3.5/7  12.00  17.5   1.5    -1  18.5 
  9 Vervloet Staf          (1607N) 49654  3.5/7   0.00   0.0   0.0     0 3276.0 
 10 Huysmans Jan           (1582N) 21024  3.5/7  12.00  17.5   1.5    -1  32.0 
 11 Laporte Erik           (1657N) 21041  3.5/7   0.00   0.0   0.0     0   0.0 
 12 Verhoeven Herman       (1415N) 29475  3.5/7   9.50  15.5   0.5    -1  22.5 
 13 Blockhuys Frans        (1486N) 49972  3.5/7   0.00   0.0   0.0     0   0.0 
 14 Frans David            (1446N) 50165  3.5/7  13.50  20.5   1.5     3  16.0 
 15 Denolf Gustaaf         (   0 ) 16807  3.0/3  10.50  17.5   1.0    -1  24.5 
 16 Heyman Johan           (1346N) 13537  3.0/7  11.00  17.0   1.0    -1  22.5 
 17 Van Der Linden Patrick (1769N) 24121  2.5/5   0.00 39853764.0 56296216.5 336532635  53.5 
 18 Vlaeyens Manu          (1566N) 37427  2.5/7   0.00   0.0 3276.0     0   0.0 
 19 Heylen Leo             (1618N) 51128  2.5/7  12.75  19.0   3.0     1  29.5 
 20 Laeremans Louis        (1378N) 13439  2.5/7  11.50  18.5   1.0    -1  18.0 
 21 Van Der Donck Leo      (1394N) 43095  2.5/7  10.50  17.0   0.5    -1  23.0 
 22 Drijbooms Laurent      (1431N)  1902  2.0/3   0.00   0.0   0.0     0   0.0 
 23 Vingerhoets Willy      (1254N) 12483  2.0/7  14.25  22.0   1.5    -1  28.0 
 24 Paes Jason             (1223N) 12896  1.0/7  12.25  18.0   1.0    -1  20.0 
 25 Van Rooy Joren         (1150N) 14704  1.0/7  11.50  18.5   0.5    -1  20.5 
 26 Libbrecht Koen         (1527N) 26883  0.0/2  13.25  20.0   1.5     1  31.5 
 27 Peeters Koen           (1150N) 13532  0.0/0  12.00  20.0   0.0    -1  16.5 
 28 De Pauw Patrick        (   0 ) 19858  0.0/2  11.25  18.0   1.0    -1   2.0 
 29 Peeters Theo           (1520N) 97073  0.0/0  11.25  18.0   1.0    -1  18.5 
 30 De Praitere Hannes     (   0 ) 17527  0.0/1  12.00  17.5   1.5     0  13.0 
 31 Kalinkina Ariadna      (   0 ) 21056  0.0/1   9.00  14.0   0.0    -1  20.0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (11-09-2018)
  1 Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5) 1-0  Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5)
  2 Michiels Jozef        (1470N)( 4.0) 0-1  Heylen Joris          (1892N)( 4.5)
  3 Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5) 1-0  Frans David           (1446N)( 3.5)
  4 Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5) 1-0  Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5)
  5 Laporte Erik          (1657N)( 3.5) 0-1  Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0)
  6 Peeters Herman        (1398N)( 3.5) ½-½  Geukens Staf          (1644N)( 4.5)
  7 Heylen Leo            (1618N)( 2.5) 1-0  Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5)
  8 Laeremans Louis       (1378N)( 2.5) 1-0  Vervloet Staf         (1607N)( 3.5)
  9 Vingerhoets Willy     (1254N)( 2.0) 0-1  Mesens Patrick        (1592N)( 4.0)
 10 Huysmans Jan          (1582N)( 3.5) 1-0  Paes Jason            (1223N)( 1.0)
 11 Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0) 0-0ffVlaeyens Manu         (1566N)( 2.5)
 12 Libbrecht Koen        (1527N)( 0.0) 0-0ffDe Pauw Patrick       (   0 )( 0.0)
 13 De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) 0-1  Heyman Johan          (1346N)( 3.0)
    Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0) Afwezig       
    Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0) Afwezig       
    Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Theo          (1520N)( 0.0) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 2 (09-10-2018)
  1 Mesens Patrick        (1592N)( 4.0) 0-1  Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5)
  2 Heylen Joris          (1892N)( 4.5) 0-1  Huysmans Jan          (1582N)( 3.5)
  3 Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5) 0-1  Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5)
  4 Heyman Johan          (1346N)( 3.0) ½-½  Heylen Leo            (1618N)( 2.5)
  5 Geukens Staf          (1644N)( 4.5) 1-0  Laeremans Louis       (1378N)( 2.5)
  6 Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5) ½-½  Peeters Herman        (1398N)( 3.5)
  7 Frans David           (1446N)( 3.5) ½-½  Laporte Erik          (1657N)( 3.5)
  8 Vervloet Staf         (1607N)( 3.5) 1-0  Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5)
  9 Vlaeyens Manu         (1566N)( 2.5) 0-0ffVingerhoets Willy     (1254N)( 2.0)
 10 Paes Jason            (1223N)( 1.0) 1-0ffLibbrecht Koen        (1527N)( 0.0)
 11 Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5) 1-0  Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0)
 12 De Pauw Patrick       (   0 )( 0.0) 0-1ffMichiels Jozef        (1470N)( 4.0)
    De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0) Afwezig       
    Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0) Afwezig       
    Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Theo          (1520N)( 0.0) Afwezig       
    Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 3 (06-11-2018)
  1 Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5) ½-½  Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5)
  2 Huysmans Jan          (1582N)( 3.5) 1-0  Heyman Johan          (1346N)( 3.0)
  3 Heylen Leo            (1618N)( 2.5) ½-½  Geukens Staf          (1644N)( 4.5)
  4 Heylen Joris          (1892N)( 4.5) 1-0  Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5)
  5 Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0) 1-0  Vervloet Staf         (1607N)( 3.5)
  6 Peeters Herman        (1398N)( 3.5) ½-½  Mesens Patrick        (1592N)( 4.0)
  7 Laeremans Louis       (1378N)( 2.5) 0-1  Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5)
  8 Paes Jason            (1223N)( 1.0) 0-1  Michiels Jozef        (1470N)( 4.0)
  9 Laporte Erik          (1657N)( 3.5) ½-½  Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5)
 10 Vlaeyens Manu         (1566N)( 2.5) ½-½  Frans David           (1446N)( 3.5)
 11 Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5) 1-0  Vingerhoets Willy     (1254N)( 2.0)
 12 Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0) Bye
    De Pauw Patrick       (   0 )( 0.0) Afwezig       
    De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0) Afwezig       
    Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0) Afwezig       
    Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Libbrecht Koen        (1527N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Theo          (1520N)( 0.0) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 4 (22-01-2019)
  1 Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5) 1-0  Huysmans Jan          (1582N)( 3.5)
  2 Michiels Jozef        (1470N)( 4.0) 0-1  Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5)
  3 Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5) ½-½  Heylen Joris          (1892N)( 4.5)
  4 Geukens Staf          (1644N)( 4.5) ½-½  Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0)
  5 Mesens Patrick        (1592N)( 4.0) 1-0  Heylen Leo            (1618N)( 2.5)
  6 Heyman Johan          (1346N)( 3.0) 1-0  Peeters Herman        (1398N)( 3.5)
  7 Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5) ½-½  Laeremans Louis       (1378N)( 2.5)
  8 Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0) 0-1  Laporte Erik          (1657N)( 3.5)
  9 Vervloet Staf         (1607N)( 3.5) 1-0  Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5)
 10 Frans David           (1446N)( 3.5) 1-0  Paes Jason            (1223N)( 1.0)
 11 Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5) ½-½  Vlaeyens Manu         (1566N)( 2.5)
 12 Vingerhoets Willy     (1254N)( 2.0) Bye
    De Pauw Patrick       (   0 )( 0.0) Afwezig       
    De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0) Afwezig       
    Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0) Afwezig       
    Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Libbrecht Koen        (1527N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Theo          (1520N)( 0.0) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 5 (19-02-2019)
  1 Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5) 1-0  Huysmans Jan          (1582N)( 3.5)
  2 Heylen Joris          (1892N)( 4.5) 0-1  Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5)
  3 Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5) 0-1  Geukens Staf          (1644N)( 4.5)
  4 Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0) ½-½  Mesens Patrick        (1592N)( 4.0)
  5 Laporte Erik          (1657N)( 3.5) 1-0  Heyman Johan          (1346N)( 3.0)
  6 Heylen Leo            (1618N)( 2.5) 0-1  Michiels Jozef        (1470N)( 4.0)
  7 Frans David           (1446N)( 3.5) ½-½  Vervloet Staf         (1607N)( 3.5)
  8 Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5) 1-0  Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5)
  9 Peeters Herman        (1398N)( 3.5) 1-0  Laeremans Louis       (1378N)( 2.5)
 10 Vlaeyens Manu         (1566N)( 2.5) 1-0  Vingerhoets Willy     (1254N)( 2.0)
 11 Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5) 1-0  Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0)
 12 Paes Jason            (1223N)( 1.0) 0-1  Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0)
 13 Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0) 0-1  Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0)
    De Pauw Patrick       (   0 )( 0.0) Afwezig       
    De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Libbrecht Koen        (1527N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Theo          (1520N)( 0.0) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 6 (19-03-2019)
  1 Geukens Staf          (1644N)( 4.5) 0-1  Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5)
  2 Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5) 1-0  Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0)
  3 Huysmans Jan          (1582N)( 3.5) ½-½  Laporte Erik          (1657N)( 3.5)
  4 Mesens Patrick        (1592N)( 4.0) 1-0  Michiels Jozef        (1470N)( 4.0)
  5 Heylen Joris          (1892N)( 4.5) 1-0  Frans David           (1446N)( 3.5)
  6 Vervloet Staf         (1607N)( 3.5) 1-0  Peeters Herman        (1398N)( 3.5)
  7 Heyman Johan          (1346N)( 3.0) ½-½  Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5)
  8 Heylen Leo            (1618N)( 2.5) ½-½  Vlaeyens Manu         (1566N)( 2.5)
  9 Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5) 0-1  Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5)
 10 Laeremans Louis       (1378N)( 2.5) 1-0  Paes Jason            (1223N)( 1.0)
 11 Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0) 1-0  Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0)
 12 Vingerhoets Willy     (1254N)( 2.0) 0-1  Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0)
    De Pauw Patrick       (   0 )( 0.0) Afwezig       
    De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Libbrecht Koen        (1527N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Theo          (1520N)( 0.0) Afwezig       
    Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 7 (16-04-2019)
  1 Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5) 1-0  Mesens Patrick        (1592N)( 4.0)
  2 Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5) 1-0  Vervloet Staf         (1607N)( 3.5)
  3 Laporte Erik          (1657N)( 3.5) 0-1  Heylen Joris          (1892N)( 4.5)
  4 Huysmans Jan          (1582N)( 3.5) 0-1  Geukens Staf          (1644N)( 4.5)
  5 Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5) ½-½  Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5)
  6 Michiels Jozef        (1470N)( 4.0) 1-0  Heyman Johan          (1346N)( 3.0)
  7 Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0) 1-0  Heylen Leo            (1618N)( 2.5)
  8 Peeters Herman        (1398N)( 3.5) 1-0  Vlaeyens Manu         (1566N)( 2.5)
  9 Frans David           (1446N)( 3.5) 1-0  Laeremans Louis       (1378N)( 2.5)
 10 Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0) 1-0  Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0)
 11 Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0) 0-1  Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5)
 12 Paes Jason            (1223N)( 1.0) 0-1ffVingerhoets Willy     (1254N)( 2.0)
    De Pauw Patrick       (   0 )( 0.0) Afwezig       
    De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Libbrecht Koen        (1527N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Theo          (1520N)( 0.0) Afwezig       
    Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 8 (14-05-2019)(Paring)
  1 Heylen Joris          (1892N)( 4.5)  -   Van Dyck Marc         (1910N)( 6.5)
  2 Geukens Staf          (1644N)( 4.5)  -   Rogmans Jelle         (1878N)( 6.5)
  3 Michiels Jozef        (1470N)( 4.0)  -   Rijmenants Jan        (1408N)( 4.0)
  4 Mesens Patrick        (1592N)( 4.0)  -   Laporte Erik          (1657N)( 3.5)
  5 Vervloet Staf         (1607N)( 3.5)  -   Huysmans Jan          (1582N)( 3.5)
  6 Blockhuys Frans       (1486N)( 3.5)  -   Peeters Herman        (1398N)( 3.5)
  7 Verhoeven Herman      (1415N)( 3.5)  -   Frans David           (1446N)( 3.5)
  8 Heyman Johan          (1346N)( 3.0)  -   Denolf Gustaaf        (   0 )( 3.0)
  9 Laeremans Louis       (1378N)( 2.5)  -   Van Der Donck Leo     (1394N)( 2.5)
 10 Vingerhoets Willy     (1254N)( 2.0)  -   Heylen Leo            (1618N)( 2.5)
 11 Vlaeyens Manu         (1566N)( 2.5)  -   Drijbooms Laurent     (1431N)( 2.0)
 12 Paes Jason            (1223N)( 1.0)  -   Van Rooy Joren        (1150N)( 1.0)
 13 Peeters Theo          (1520N)( 0.0)  -   Kalinkina Ariadna     (   0 )( 0.0)
    De Pauw Patrick       (   0 )( 0.0) Afwezig       
    De Praitere Hannes    (   0 )( 0.0) Afwezig       
    Libbrecht Koen        (1527N)( 0.0) Afwezig       
    Peeters Koen          (1150N)( 0.0) Afwezig       
    Van Der Linden Patrick(1769N)( 2.5) Afwezig       
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 S B BC1 M B Win Res
1 Rogmans Jelle M 1878 6.5 2073 14W + 12Z + 2Z = 10W + 3Z + 5W + 6W + 4Z 0.00 0.0 --- 0 0.0
2 Van Dyck Marc M 1910 6.5 2053 13W + 6Z + 1W = 7Z + 10W + 4Z + 9W + 3Z 0.00 0.0 0.0 0 0.0
3 Heylen Joris M 1892 4.5 1722 7Z + 10W - 12W + 13Z = 1W - 14W + 11Z + 2W 0.00 0.0 0.0 0 0.0
4 Geukens Staf M 1644 4.5 1650 8Z = 20W + 19Z = 5W = 13Z + 2W - 10Z + 1W 0.00 0.0 0.0 0 0.0
5 Rijmenants Jan M 1408 4.0 1771 11Z + ... 9W + 4Z = 6W = 1Z - 19W + 7Z 0.00 0.0 0.0 0 0.0
6 Mesens Patrick M 1592 4.0 1612 23Z + 2W - 8Z = 19W + 5Z = 7W + 1Z - 11W 13.25 20.0 3.0 1 51.5
7 Michiels Jozef M 1470 4.0 1569 3W - 28Z F 24Z + 2W - 19Z + 6Z - 16W + 5W 12.00 17.5 2.0 --- 19.0
8 Peeters Herman M 1398 3.5 1554 4W = 17Z = 6W = 16Z - 20W + 9Z - 18W + 13Z 12.00 17.5 1.5 --- 18.5
9 Vervloet Staf M 1607 3.5 1478 20Z - 21W + 5Z - 12W + 14Z = 8W + 2Z - 10W 0.00 0.0 0.0 0 3276.0
10 Huysmans Jan M 1582 3.5 1651 24W + 3Z + 16W + 1Z - 2Z - 11W = 4W - 9Z 12.00 17.5 1.5 --- 32.0
11 Laporte Erik M 1657 3.5 1535 5W - 14Z = 17W = 25Z + 16W + 10Z = 3W - 6Z 0.00 0.0 0.0 0 0.0
12 Verhoeven Herman M 1415 3.5 1561 17W + 1W - 3Z - 9Z - 25W + 21Z + 13W = 14W 9.50 15.5 0.5 --- 22.5
13 Blockhuys Frans M 1486 3.5 1515 2Z - 25W + 20Z + 3W = 4W - 16Z = 12Z = 8W 0.00 0.0 0.0 0 0.0
14 Frans David M 1446 3.5 1574 1Z - 11W = 18Z = 24W + 9W = 3Z - 20W + 12Z 13.50 20.5 1.5 3 16.0
15 Denolf Gustaaf 0 3.0 1630 ... ... ... ... 31Z + 23Z + 22W + 16Z 10.50 17.5 1.0 --- 24.5
16 Heyman Johan M 1346 3.0 1408 30Z + 19W = 10Z - 8W + 11Z - 13W = 7Z - 15W 11.00 17.0 1.0 --- 22.5
17 Van Der Linden Patrick M 1769 2.5 1473 12Z - 8W = 11Z = 20W = 21W + ... ... ... 0.00 39853764.0 56296216.5 336532635 53.5
18 Vlaeyens Manu M 1566 2.5 1429 25Z f 23W f 14W = 21Z = 23W + 19Z = 8Z - 22W 0.00 0.0 3276.0 0 0.0
19 Heylen Leo M 1618 2.5 1386 21W + 16Z = 4W = 6Z - 7W - 18W = 5Z - 23Z 12.75 19.0 3.0 1 29.5
20 Laeremans Louis M 1378 2.5 1402 9W + 4Z - 13W - 17Z = 8Z - 24W + 14Z - 21W 11.50 18.5 1.0 --- 18.0
21 Van Der Donck Leo M 1394 2.5 1377 19Z - 9Z - 23W + 18W = 17Z - 12W - 25Z + 20Z 10.50 17.0 0.5 --- 23.0
22 Drijbooms Laurent M 1431 2.0 1284 ... ... ... ... 24Z + 25W + 15Z - 18Z 0.00 0.0 0.0 0 0.0
23 Vingerhoets Willy M 1254 2.0 687 6W - 18Z f 21Z - bye 18Z - 15W - 24Z F 19W 14.25 22.0 1.5 --- 28.0
24 Paes Jason M 1223 1.0 782 10Z - 26W F 7W - 14Z - 22W - 20Z - 23W f 25W 12.25 18.0 1.0 --- 20.0
25 Van Rooy Joren M 1150 1.0 768 18W f 13Z - bye 11W - 12Z - 22Z - 21W - 24Z 11.50 18.5 0.5 --- 20.5
26 Libbrecht Koen M 1527 0.0 0 28W f 24Z f ... ... ... ... ... ... 13.25 20.0 1.5 1 31.5
27 Peeters Koen M 1150 0.0 0 ... ... ... ... ... ... ... ... 12.00 20.0 0.0 --- 16.5
28 De Pauw Patrick 0 0.0 0 26Z f 7W f ... ... ... ... ... ... 11.25 18.0 1.0 --- 2.0
29 Peeters Theo M 1520 0.0 0 ... ... ... ... ... ... ... 31W 11.25 18.0 1.0 --- 18.5
30 De Praitere Hannes M 0 0.0 876 16W - ... ... ... ... ... ... ... 12.00 17.5 1.5 0 13.0
31 Kalinkina Ariadna 0 0.0 -470 ... ... ... ... 15W - ... ... 29Z 9.00 14.0 0.0 --- 20.0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.66 : 2014/06/25

Maak een gratis website met Yola