Zot en Boer 2021

Tue 10 May 23:23

Nr. Speler Punten Bucholtz Cut 1BucholtzDirect EncounterAverage Rating Opp. CutNb.Games Won
1Van Dyck, Marc5.020.0023.000.517004
2Deweerdt, Jan5.019.0022.000.516834
3Laporte, Erik4.518.0020.00-16564
4Vervloet, Staf4.018.5021.00-15964
5Van Der Linden, Patrick3.521.0023.50-17053
6Michiels, Jozef3.517.5019.00-15963
7Geukens, Staf3.517.0019.00-15913
8Huysmans, Jan3.515.0017.00-14792
9Libbrecht, Koen3.513.5014.50-14963
10Heylen, Leo3.019.5021.50-17052
11Verhoeven, Herman3.015.5017.00-15583
12Van Der Donck, Leo2.517.0019.50-15332
13Heyman, Johan2.517.0018.00-15491
14Vlaeyens, Manu2.516.5018.50-16822
15Rogmans, Jelle2.018.0020.00-15482
16Rijmenants, Jan2.018.0019.50-16932
17Frans, David2.016.5017.50-15772
18Laeremans, Louis2.013.5014.50-15412
19Versweyvelt, Johan1.519.0021.50-17750
20Vermeulen, Gunter1.015.5016.50-15391
21Blockhuys, Frans1.014.0015.00-16501
22Drijbooms, Laurent1.014.0015.00-15821
23Van Rooy, Joren0.013.0015.00-14440
24Vingerhoets, Willy0.013.0014.00-14970
25Frans, Thomas0.012.5013.50-00
26Van Reeth, Danny0.012.0013.00-14500

Zot en Boer 2021

Tue 10 May 23:23

Ronde 1 (14/09/2021)Ronde 5 (15/02/2022)
1Deweerdt, Jan½-½Versweyvelt, Johan1Deweerdt, Jan½-½Van Dyck, Marc
2Frans, David0-1Rogmans, Jelle2Vlaeyens, Manu0-1Van Der Linden, Patrick
3Van Dyck, Marc1-0Verhoeven, Herman3Geukens, Staf1-0Michiels, Jozef
4Blockhuys, Frans0-1Van Der Linden, Patrick4Huysmans, Jan1-0Van Der Donck, Leo
5Vervloet, Staf1-0Michiels, Jozef5Laporte, Erik1-0Laeremans, Louis
6Drijbooms, Laurent0-1Heylen, Leo6Vervloet, Staf1-0Heylen, Leo
7Huysmans, Jan½-½Heyman, Johan7Libbrecht, Koen1-0Vermeulen, Gunter
8Van Der Donck, Leo0-1Laporte, Erik8Verhoeven, Herman1-0Frans, David
9Vlaeyens, Manu1-0Laeremans, Louis9Van Rooy, Joren0-1Heyman, Johan
10Vingerhoets, Willy0-1Rijmenants, Jan10-
11Libbrecht, Koen1-0Van Reeth, Danny11-
Ronde 2 (12/10/2021)Ronde 6 (15/03/2022)
1Rogmans, Jelle1-0Vlaeyens, Manu1Geukens, Staf0-1Deweerdt, Jan
2Heylen, Leo½-½Van Dyck, Marc2Van Der Linden, Patrick0-1Van Dyck, Marc
3Van Der Linden, Patrick1-0Libbrecht, Koen3Huysmans, Jan0-1Laporte, Erik
4Laporte, Erik1-0Vervloet, Staf4Heyman, Johan0-1Vervloet, Staf
5Rijmenants, Jan0-1Deweerdt, Jan5Michiels, Jozef1FF-0ffVlaeyens, Manu
6Versweyvelt, Johan½-½Huysmans, Jan6Van Der Donck, Leo0-1Libbrecht, Koen
7Heyman, Johan0-1Geukens, Staf7Heylen, Leo1-0Laeremans, Louis
8Laeremans, Louis0-1Frans, David8Verhoeven, Herman1-0Vermeulen, Gunter
9Verhoeven, Herman0-1Van Der Donck, Leo9Frans, David1-0Van Rooy, Joren
10Van Rooy, Joren0-1Blockhuys, Frans10-
11Michiels, Jozef1-0Vingerhoets, Willy11-
12Van Reeth, Danny0-1Drijbooms, Laurent12-
Ronde 3 (09/11/2021)Ronde 7 (17+24/5/2022)
1Laporte, Erik½-½Van Der Linden, Patrick1Deweerdt, Jan-Laporte, Erik
2Deweerdt, Jan1-0Heylen, Leo2Van Dyck, Marc-Huysmans, Jan
3Van Dyck, Marc1-0Vervloet, Staf3Vervloet, Staf-Geukens, Staf
4Geukens, Staf½-½Versweyvelt, Johan4Michiels, Jozef-Van Der Linden, Patrick
5Huysmans, Jan1-0Frans, David5Libbrecht, Koen-Verhoeven, Herman
6Vlaeyens, Manu1-0Blockhuys, Frans6Heylen, Leo-Van Der Donck, Leo
7Drijbooms, Laurent0-1Rijmenants, Jan7Heyman, Johan-Vlaeyens, Manu
8Libbrecht, Koen0-1Michiels, Jozef8Vermeulen, Gunter-Frans, David
9Van Der Donck, Leo½-½Heyman, Johan9Laeremans, Louis-Drijbooms, Laurent
10Vingerhoets, Willy0-1Verhoeven, Herman10Van Rooy, Joren-Frans, Thomas
11Vermeulen, Gunter0ff-0ffVan Rooy, Joren11-
12Van Reeth, Danny0-1Laeremans, Louis12-
Ronde 4 (18/01/2022)Ronde 8 (10/05/2022)
1Van Der Linden, Patrick0-1Deweerdt, Jan1-
2Van Dyck, Marc1-0Laporte, Erik2-
3Michiels, Jozef½-½Huysmans, Jan3-
4Heylen, Leo½-½Vlaeyens, Manu4-
5Versweyvelt, Johan0ff-1FFVan Der Donck, Leo5-
6Frans, David0-1Geukens, Staf6-
7Vervloet, Staf1-0Verhoeven, Herman7-
8Heyman, Johan½-½Libbrecht, Koen8-
9Laeremans, Louis1-0Van Rooy, Joren9-
10Vermeulen, Gunter1-0Van Reeth, Danny10-

Maak een gratis website met Yola