26ste Lange Hete Zomer Toernooi

 

Formule      : 6 ronden Zwitsers

 

Speeltempo   : 90 minuten + 30 seconden per zet

 

Speeldata    : ronde 1  dinsdag 25-06-2019  20.00 uur

               ronde 2  dinsdag 02-07-2019  20.00 uur

               ronde 3  dinsdag 09-07-2019  20.00 uur

               ronde 4  dinsdag 16-07-2019  20.00 uur

               ronde 5  dinsdag 23-07-2019  20.00 uur

               ronde 6  dinsdag 30-07-2019  20.00 uur

 

Waar         : Café Sportwereld bij Vera

               Ring 41, 2200 Noorderwijk

               Tel. 014/26.22.60

 

Inschrijven  : ter plaatse telkens tot 19.50 uur

                   

               tijdens het toernooi kunnen voor elke

               ronde nog nieuwe schakers inschrijven

Inleg        : het inschrijfgeld bedraagt € 5

 

Prijzengeld  : 1e prijs  € 50  +  wisselkoning

               2e prijs  € 25

               3e prijs  € 12,50

               de rest wint een natura prijs

 

Verdere info : Loran Drijbooms  Tel. 0475/82.81.17

 

 

Erelijst Winnaars

 

1994  De Wachter Stefan

1995  De Wachter Mathias

1996  Mangelschots Peter

1997  Deweerdt Jan

1998  Van Dyck Marc

1999  Deweerdt Jan

2000  Vanlerberghe Filip

2001  Mangelschots Peter

2002  Mangelschots Peter

2003  De Coninck Raf

2004  Van Dyck Marc

2005  Guldentops Pierre

2006  Mangelschots Peter

2007  Deweerdt Jan

2008  Deweerdt Jan

2009  Gorts Sven

2010  Mangelschots Peter

2011  Mangelschots Peter

2012  Rogmans Jelle

2013  Heylen Joris

2014  Verrijssen Patrick

2015  Verrijssen Patrick

2016  Mangelschots Peter

2017  De Groot Kris

2018  Verrijssen Patrick

2019  Deweerdt Jan

 

Eindklassement

 

  N    Naam                      ELO   Ptn  P  Prest   S B  Buch   BC1    MB  Win

  1    Deweerdt Jan             1968   5.5  6  2260  19.25  22.0  19.5  14.0    5 

  2    Mangelschots Peter       2071   5.5  6  2236  18.25  21.0  19.0  13.5    5 

  3    De Groot Kris            2110   4.0  6  1969  12.00  23.0  20.5  15.0    4 

  4    Guldentops Pierre        1692   4.0  6  1789   9.00  18.5  17.0  11.5    4 

  5    Rogmans Jelle            1965   3.0  3  2368  15.25  22.0  19.5  15.0    3 

  6    Van Dyck Marc            1934   3.0  4  1882  11.50  21.0  19.0  13.5    3 

  7    Verrijssen Patrick       1898   3.0  6  1796   8.00  23.0  21.0  15.5    3 

  8    Michiels Jozef           1476   3.0  6  1525   7.00  16.0  14.5  10.5    2 

  9    Huysmans Jan             1539   2.5  4  1463   9.25  16.5  14.5  11.0    1 

 10    Heylen Leo               1574   2.5  4  1608   9.00  17.0  15.5  12.0    2 

 11    Laporte Erik             1574   2.5  5  1709   7.75  20.5  19.0  13.5    2 

 12    Goossens Francis         1639   2.5  5  1383   7.25  14.5  13.0   9.5    2 

 13    Laeremans Louis          1347   2.5  6  1528   6.25  22.0  20.5  15.0    2 

 14    Geukens Staf             1594   2.5  6  1513   5.50  17.5  15.5  11.5    2 

 15    Dierckx Jef              1604   2.0  4  1570   7.50  16.5  15.0  11.0    2 

 16    Peeters Theo             1520   2.0  4  1455   6.50  17.0  15.5  11.0    2 

 17    Mesens Patrick           1586   2.0  5  1703   6.25  21.0  19.0  13.5    2 

 18    Vervloet Staf            1633   2.0  6  1617   5.00  20.5  18.5  13.0    2 

 19    Heyman Johan             1461   2.0  6  1335   4.00  15.0  13.5   9.5    2 

 20    Denolf Gustaaf              0   1.5  4  1317   5.50  14.5  13.0  10.0    1 

 21    Torfs Nico               1349   1.5  5  1291   5.25  16.5  14.5  11.0    1 

 22    Verhoeven Herman         1409   1.5  6  1400   4.50  19.5  16.5  12.5    1 

 23    De Praitere Hannes          0   1.5  5  1028   4.25  15.5  14.0  10.5    1 

 24    Van Rooy Joren           1150   1.5  6   903   3.00  14.0  12.0   9.0    1 

 25    Rijmenants Jan           1468   1.0  2  1745   8.50  17.5  15.0  12.0    1 

 26    Drijbooms Laurent        1443   1.0  2  1610   8.00  17.0  15.0  12.0    1 

 27    Kalinkina Ariadna           0   1.0  3   339   5.75  13.5  11.5   9.0    1 

 28    Libbrecht Koen           1532   0.5  1  1168   8.75  17.5  15.0  12.0    0 

 29    Antonissen Steffe           0   0.0  2   -14   4.00  12.0  10.5   8.0    0 

 

 

Ronde 1     25-06-2019

 

  1  De Groot Kris                (2110 N) - Geukens Staf                 (1594 N)  1-0  

  2  Mesens Patrick               (1586 N) - Mangelschots Peter           (2071 N)  0-1  

  3  Deweerdt Jan                 (1968 N) - Laporte Erik                 (1574 N)  1-0  

  4  Peeters Theo                 (1520 N) - Rogmans Jelle                (1965 N)  0-1  

  5  Van Dyck Marc                (1934 N) - Michiels Jozef               (1476 N)  1-0  

  6  Rijmenants Jan               (1468 N) - Verrijssen Patrick           (1898 N)  0-1  

  7  Guldentops Pierre            (1692 N) - Heyman Johan                 (1461 N)  1-0  

  8  Verhoeven Herman             (1409 N) - Goossens Francis             (1639 N)  1-0  

  9  Vervloet Staf                (1633 N) - Dierckx Jef                  (1604 N)  1-0  

 10  Van Rooy Joren               (1150 N) - Laeremans Louis              (1347 N)  0-1  

 11  Drijbooms Laurent            (1443 N) - Torfs Nico                   (1349 N)  1-0 

 

 

Ronde 2     02-07-2019

 

  1  Guldentops Pierre            (1692 N) - De Groot Kris                (2110 N)  0-1  

  2  Mangelschots Peter           (2071 N) - Vervloet Staf                (1633 N)  1-0  

  3  Laeremans Louis              (1347 N) - Deweerdt Jan                 (1968 N)  0-1  

  4  Verrijssen Patrick           (1898 N) - Drijbooms Laurent            (1443 N)  1-0  

  5  Dierckx Jef                  (1604 N) - Verhoeven Herman             (1409 N)  1-0  

  6  Geukens Staf                 (1594 N) - Rijmenants Jan               (1468 N)  0-1  

  7  Michiels Jozef               (1476 N) - Mesens Patrick               (1586 N)  0-1  

  8  Laporte Erik                 (1574 N) - Heylen Leo                   (1574 N)  1-0  

  9  Heyman Johan                 (1461 N) - Van Rooy Joren               (1150 N)  1-0  

 10  Torfs Nico                   (1349 N) - Huysmans Jan                 (1539 N)  ½-½  

 11  De Praitere Hannes           (   0  ) - Peeters Theo                 (1520 N)  0-1  

    

     Goossens Francis             (1639 N) -  Afwezig      

     Rogmans Jelle                (1965 N) -  Afwezig      

     Van Dyck Marc                (1934 N) -  Afwezig   

 

 

Ronde 3     09-07-2019

 

  1  De Groot Kris                (2110 N) - Verrijssen Patrick           (1898 N)  1-0  

  2  Deweerdt Jan                 (1968 N) - Mangelschots Peter           (2071 N)  ½-½  

  3  Rogmans Jelle                (1965 N) - Laporte Erik                 (1574 N)  1-0  

  4  Mesens Patrick               (1586 N) - Van Dyck Marc                (1934 N)  0-1  

  5  Verhoeven Herman             (1409 N) - Guldentops Pierre            (1692 N)  0-1  

  6  Vervloet Staf                (1633 N) - Heyman Johan                 (1461 N)  1-0  

  7  Peeters Theo                 (1520 N) - Dierckx Jef                  (1604 N)  0-1  

  8  Huysmans Jan                 (1539 N) - Laeremans Louis              (1347 N)  ½-½  

  9  Goossens Francis             (1639 N) - Torfs Nico                   (1349 N)  1-0  

 10  Heylen Leo                   (1574 N) - Geukens Staf                 (1594 N)  1-0  

 11  Van Rooy Joren               (1150 N) - De Praitere Hannes           (   0  )  ½-½  

 12  Denolf Gustaaf               (   0  ) - Michiels Jozef               (1476 N)  0-1  

   

     Drijbooms Laurent            (1443 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1468 N) -  Afwezig  

 

 

Ronde 4     16-07-2019

 

  1  Mangelschots Peter           (2071 N) - De Groot Kris                (2110 N)  1-0  

  2  Van Dyck Marc                (1934 N) - Deweerdt Jan                 (1968 N)  0-1  

  3  Verrijssen Patrick           (1898 N) - Vervloet Staf                (1633 N)  1-0  

  4  Laeremans Louis              (1347 N) - Guldentops Pierre            (1692 N)  0-1  

  5  Huysmans Jan                 (1539 N) - Goossens Francis             (1639 N)  ½-½  

  6  Heyman Johan                 (1461 N) - Mesens Patrick               (1586 N)  0-1  

  7  Michiels Jozef               (1476 N) - Heylen Leo                   (1574 N)  ½-½  

  8  Laporte Erik                 (1574 N) - Verhoeven Herman             (1409 N)  1-0  

  9  Van Rooy Joren               (1150 N) - Peeters Theo                 (1520 N)  0-1  

 10  Torfs Nico                   (1349 N) - Geukens Staf                 (1594 N)  0-1  

 11  Libbrecht Koen               (1532 N) - Denolf Gustaaf               (   0  )  ½-½  

 12  De Praitere Hannes           (   0  ) - Kalinkina Ariadna            (   0  )  1-0  

   

     Dierckx Jef                  (1604 N) -  Afwezig      

     Drijbooms Laurent            (1443 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1468 N) -  Afwezig      

     Rogmans Jelle                (1965 N) -  Afwezig

 

 

Ronde 5     23-07-2019

 

  1  Guldentops Pierre            (1692 N) - Mangelschots Peter           (2071 N)  0-1  

  2  Deweerdt Jan                 (1968 N) - Verrijssen Patrick           (1898 N)  1-0  

  3  De Groot Kris                (2110 N) - Mesens Patrick               (1586 N)  1-0  

  4  Vervloet Staf                (1633 N) - Van Dyck Marc                (1934 N)  0-1  

  5  Goossens Francis             (1639 N) - Laeremans Louis              (1347 N)  0-1  

  6  De Praitere Hannes           (   0  ) - Huysmans Jan                 (1539 N)  0-1  

  7  Verhoeven Herman             (1409 N) - Michiels Jozef               (1476 N)  ½-½  

  8  Geukens Staf                 (1594 N) - Heyman Johan                 (1461 N)  1-0  

  9  Denolf Gustaaf               (   0  ) - Van Rooy Joren               (1150 N)  1-0  

 10  Kalinkina Ariadna            (   0  ) - Antonissen Steffe            (   0  )  1-0  

  

     Dierckx Jef                  (1604 N) -  Afwezig      

     Drijbooms Laurent            (1443 N) -  Afwezig      

     Heylen Leo                   (1574 N) -  Afwezig      

     Laporte Erik                 (1574 N) -  Afwezig      

     Libbrecht Koen               (1532 N) -  Afwezig      

     Peeters Theo                 (1520 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1468 N) -  Afwezig      

     Rogmans Jelle                (1965 N) -  Afwezig      

     Torfs Nico                   (1349 N) -  Afwezig     

 

 

Ronde 6     30-07-2019

 

  1  De Groot Kris                (2110 N) - Deweerdt Jan                 (1968 N)  0-1  

  2  Mangelschots Peter           (2071 N) - Verrijssen Patrick           (1898 N)  1-0  

  3  Dierckx Jef                  (1604 N) - Guldentops Pierre            (1692 N)  0-1  

  4  Laeremans Louis              (1347 N) - Rogmans Jelle                (1965 N)  0-1  

  5  Michiels Jozef               (1476 N) - Vervloet Staf                (1633 N)  1-0  

  6  Geukens Staf                 (1594 N) - Laporte Erik                 (1574 N)  ½-½  

  7  Goossens Francis             (1639 N) - De Praitere Hannes           (   0  )  1-0  

  8  Heylen Leo                   (1574 N) - Verhoeven Herman             (1409 N)  1-0  

  9  Heyman Johan                 (1461 N) - Denolf Gustaaf               (   0  )  1-0  

 10  Kalinkina Ariadna            (   0  ) - Torfs Nico                   (1349 N)  0-1  

 11  Antonissen Steffe            (   0  ) - Van Rooy Joren               (1150 N)  0-1  

   

     Drijbooms Laurent            (1443 N) -  Afwezig      

     Huysmans Jan                 (1539 N) -  Afwezig      

     Libbrecht Koen               (1532 N) -  Afwezig      

     Mesens Patrick               (1586 N) -  Afwezig      

     Peeters Theo                 (1520 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1468 N) -  Afwezig      

     Van Dyck Marc                (1934 N) -  Afwezig     

Maak een gratis website met Yola