25ste Lange Hete Zomer Toernooi

 

Formule      : 6 ronden Zwitsers

 

Speeltempo   : 90 minuten + 30 seconden per zet

 

Speeldata    : ronde 1  dinsdag 26-06-2018  20.00 uur

               ronde 2  dinsdag 03-07-2018  20.00 uur

               ronde 3  dinsdag 10-07-2018  20.00 uur

               ronde 4  dinsdag 17-07-2018  20.00 uur

               ronde 5  dinsdag 24-07-2018  20.00 uur

               ronde 6  dinsdag 31-07-2018  20.00 uur

 

Waar         : Café Sportwereld bij Vera

               Ring 41, 2200 Noorderwijk

               Tel. 014/26.22.60

 

Inschrijven  : ter plaatse telkens tot 19.50 uur

                   

               tijdens het toernooi kunnen voor elke

               ronde nog nieuwe schakers inschrijven

Inleg        : het inschrijfgeld bedraagt € 5

 

Prijzengeld  : 1e prijs  € 50  +  wisselkoning

               2e prijs  € 25

               3e prijs  € 12,50

               de rest wint een natura prijs

 

Verdere info : Loran Drijbooms  Tel. 0475/82.81.17

 

 

Erelijst Winnaars

 

1994  De Wachter Stefan

1995  De Wachter Mathias

1996  Mangelschots Peter

1997  Deweerdt Jan

1998  Van Dyck Marc

1999  Deweerdt Jan

2000  Vanlerberghe Filip

2001  Mangelschots Peter

2002  Mangelschots Peter

2003  De Coninck Raf

2004  Van Dyck Marc

2005  Guldentops Pierre

2006  Mangelschots Peter

2007  Deweerdt Jan

2008  Deweerdt Jan

2009  Gorts Sven

2010  Mangelschots Peter

2011  Mangelschots Peter

2012  Rogmans Jelle

2013  Heylen Joris

2014  Verrijssen Patrick

2015  Verrijssen Patrick

2016  Mangelschots Peter

2017  De Groot Kris

2018  Verrijssen Patrick

 

Eindklassement

 

  N    Naam                     ELO   Club              Ptn  P  Prest   S B   Buch   BC1   Win  Vsch

  1    Verrijssen Patrick       1934  ChessLooks Lier   4.5  5  2139  17.25   22.0  20.0    4   14.5

  2    De Groot Kris            2110  Westerlo          4.5  6  1990  13.50   20.0  18.0    4   15.5

  3    Mangelschots Peter       2070  TSMechelen        3.0  3  2504  15.75   22.5  20.0    3   13.0

  4    Deweerdt Jan             1997  TSMechelen        3.0  4  2041  14.00   23.0  20.5    3   14.0

  5    Guldentops Pierre        1726  ChessLooks Lier   3.0  5  1807   8.75   19.5  17.5    3   11.0

  6    Heylen Leo               1618  Noorderwijk       2.5  3  1749  10.75   18.0  16.5    2    6.5

  7    Rogmans Jelle            1878  Noorderwijk       2.0  2  2335  12.50   20.5  18.5    2    9.0

  8    Van Der Linden Patrick   1769  Lille             2.0  2  2193  12.50   20.5  18.5    2    7.0

  9    Drijbooms Laurent        1431  Noorderwijk       2.0  3  1575   8.25   18.5  17.0    2    6.0

 10    Laporte Erik             1657  ChessLooks Lier   2.0  4  1600   7.50   17.5  15.5    2    9.0

 11    Geukens Staf             1644  Noorderwijk       2.0  5  1584   7.25   19.0  16.5    1    9.0

 12    Knabe Johan              1718  Lier              2.0  4  1771   7.00   18.5  17.0    2    9.0

 13    Michiels Jozef           1470  Noorderwijk       2.0  4  1596   6.50   18.0  16.5    2    7.0

 14    Vervloet Staf            1607  Lille             2.0  6  1564   5.00   22.0  19.5    2    9.0

 15    Huysmans Jan             1582  Noorderwijk       1.5  2  1644  10.75   19.0  16.5    1    6.0

 16    Dierckx Jef              1594  Noorderwijk       1.5  4  1456   6.00   16.0  14.0    1    5.5

 17    Laeremans Louis          1378  Noorderwijk       1.5  5  1466   5.25   17.5  15.5    1    4.5

 18    Van Rooy Joren           1150  Noorderwijk       1.5  4  1363   5.25   13.5  12.0    1    4.0

 19    Heyman Johan             1346  Noorderwijk       1.5  6  1323   4.00   18.5  16.5    1    4.5

 20    Verhoeven Herman         1415  Noorderwijk       1.5  5  1346   3.25   15.0  13.5    1    5.5

 21    Torfs Nico               1355  Noorderwijk       1.0  2  1180   7.50   15.5  14.0    1    1.0

 22    Frans David              1446  Noorderwijk       1.0  2  1262   7.50   15.0  13.5    1    3.0

 23    Mesens Patrick           1592  Noorderwijk       1.0  3  1639   5.75   17.5  15.5    1    4.0

 24    Paes Jason               1223  Noorderwijk       1.0  3  1232   5.25   15.5  14.0    1    3.0

 25    Peeters Koen             1150  Noorderwijk       1.0  5  1008   2.25   14.0  12.5    1    2.0

 26    Rijmenants Jan           1408  Noorderwijk       0.5  2  1518   7.00   18.0  15.5    0    2.5

 27    De Praitere Hannes          0  Noorderwijk       0.0  3   565   2.25   11.5  10.0    0    0.0

 

 

Ronde 1     26-06-2018

 

  1  De Groot Kris                (2110 N) - Vervloet Staf                (1607 N)  1-0  

  2  Dierckx Jef                  (1594 N) - Mangelschots Peter           (2070 N)  0-1  

  3  Deweerdt Jan                 (1997 N) - Mesens Patrick               (1592 N)  1-0  

  4  Drijbooms Laurent            (1431 N) - Verrijssen Patrick           (1934 N)  0-1  

  5  Rogmans Jelle                (1878 N) - Verhoeven Herman             (1415 N)  1-0  

  6  Rijmenants Jan               (1408 N) - Van Der Linden Patrick       (1769 N)  0-1  

  7  Guldentops Pierre            (1726 N) - Laeremans Louis              (1378 N)  1-0  

  8  Heyman Johan                 (1346 N) - Knabe Johan                  (1718 N)  0-1  

  9  Laporte Erik                 (1657 N) - Paes Jason                   (1223 N)  1-0  

 10  Van Rooy Joren               (1150 N) - Geukens Staf                 (1644 N)  ½-½  

 

 

Ronde 2     03-07-2018

 

  1  Verrijssen Patrick           (1934 N) - De Groot Kris                (2110 N)  ½-½  

  2  Mangelschots Peter           (2070 N) - Guldentops Pierre            (1726 N)  1-0  

  3  Knabe Johan                  (1718 N) - Deweerdt Jan                 (1997 N)  0-1  

  4  Geukens Staf                 (1644 N) - Laporte Erik                 (1657 N)  1-0  

  5  Vervloet Staf                (1607 N) - Van Rooy Joren               (1150 N)  1-0  

  6  Heylen Leo                   (1618 N) - Rijmenants Jan               (1408 N)  ½-½  

  7  Laeremans Louis              (1378 N) - Dierckx Jef                  (1594 N)  ½-½  

  8  Paes Jason                   (1223 N) - Huysmans Jan                 (1582 N)  0-1  

  9  Michiels Jozef               (1470 N) - Heyman Johan                 (1346 N)  1-0  

 10  Verhoeven Herman             (1415 N) - Peeters Koen                 (1150 N)  1-0  

   

     Drijbooms Laurent            (1431 N) -  Afwezig      

     Mesens Patrick               (1592 N) -  Afwezig      

     Rogmans Jelle                (1878 N) -  Afwezig      

     Van Der Linden Patrick       (1769 N) -  Afwezig      

 

 

Ronde 3     10-07-2018

 

  1  De Groot Kris                (2110 N) - Geukens Staf                 (1644 N)  1-0  

  2  Dierckx Jef                  (1594 N) - Vervloet Staf                (1607 N)  0-1  

  3  Mesens Patrick               (1592 N) - Laeremans Louis              (1378 N)  1-0  

  4  Heyman Johan                 (1346 N) - Frans David                  (1446 N)  1-0  

  5  Peeters Koen                 (1150 N) - Drijbooms Laurent            (1431 N)  0-1  

   

     Deweerdt Jan                 (1997 N) -  Afwezig      

     Guldentops Pierre            (1726 N) -  Afwezig      

     Heylen Leo                   (1618 N) -  Afwezig      

     Huysmans Jan                 (1582 N) -  Afwezig      

     Knabe Johan                  (1718 N) -  Afwezig      

     Laporte Erik                 (1657 N) -  Afwezig      

     Mangelschots Peter           (2070 N) -  Afwezig      

     Michiels Jozef               (1470 N) -  Afwezig      

     Paes Jason                   (1223 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1408 N) -  Afwezig      

     Rogmans Jelle                (1878 N) -  Afwezig      

     Van Der Linden Patrick       (1769 N) -  Afwezig      

     Van Rooy Joren               (1150 N) -  Afwezig      

     Verhoeven Herman             (1415 N) -  Afwezig      

     Verrijssen Patrick           (1934 N) -  Afwezig 

 

 

Ronde 4     17-07-2018

 

  1  Deweerdt Jan                 (1997 N) - De Groot Kris                (2110 N)  1-0  

  2  Vervloet Staf                (1607 N) - Verrijssen Patrick           (1934 N)  0-1  

  3  Geukens Staf                 (1644 N) - Knabe Johan                  (1718 N)  0-1  

  4  Mesens Patrick               (1592 N) - Rogmans Jelle                (1878 N)  0-1  

  5  Guldentops Pierre            (1726 N) - Michiels Jozef               (1470 N)  1-0  

  6  Laporte Erik                 (1657 N) - Verhoeven Herman             (1415 N)  1-0  

  7  Heyman Johan                 (1346 N) - Heylen Leo                   (1618 N)  0-1  

  8  Van Rooy Joren               (1150 N) - Dierckx Jef                  (1594 N)  0-1  

  9  Frans David                  (1446 N) - Peeters Koen                 (1150 N)  1-0  

 10  De Praitere Hannes           (   0  ) - Paes Jason                   (1223 N)  0-1  

 

     Drijbooms Laurent            (1431 N) -  Afwezig      

     Huysmans Jan                 (1582 N) -  Afwezig      

     Laeremans Louis              (1378 N) -  Afwezig      

     Mangelschots Peter           (2070 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1408 N) -  Afwezig      

     Van Der Linden Patrick       (1769 N) -  Afwezig  

 

 

Ronde 5     24-07-2018

 

  1  Verrijssen Patrick           (1934 N) - Deweerdt Jan                 (1997 N)  1-0  

  2  De Groot Kris                (2110 N) - Laporte Erik                 (1657 N)  1-0  

  3  Vervloet Staf                (1607 N) - Guldentops Pierre            (1726 N)  0-1  

  4  Knabe Johan                  (1718 N) - Mangelschots Peter           (2070 N)  0-1  

  5  Huysmans Jan                 (1582 N) - Geukens Staf                 (1644 N)  ½-½  

  6  Verhoeven Herman             (1415 N) - Michiels Jozef               (1470 N)  0-1  

  7  Drijbooms Laurent            (1431 N) - Heyman Johan                 (1346 N)  1-0  

  8  Laeremans Louis              (1378 N) - Torfs Nico                   (1355 N)  1-0  

  9  Peeters Koen                 (1150 N) - De Praitere Hannes           (   0  )  1-0  

    

     Dierckx Jef                  (1594 N) -  Afwezig      

     Frans David                  (1446 N) -  Afwezig      

     Heylen Leo                   (1618 N) -  Afwezig      

     Mesens Patrick               (1592 N) -  Afwezig      

     Paes Jason                   (1223 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1408 N) -  Afwezig      

     Rogmans Jelle                (1878 N) -  Afwezig      

     Van Der Linden Patrick       (1769 N) -  Afwezig      

     Van Rooy Joren               (1150 N) -  Afwezig 

 

 

Ronde 6     31-07-2018

 

  1  Guldentops Pierre            (1726 N) - De Groot Kris                (2110 N)  0-1  

  2  Michiels Jozef               (1470 N) - Verrijssen Patrick           (1934 N)  0-1  

  3  Heylen Leo                   (1618 N) - Vervloet Staf                (1607 N)  1-0  

  4  Van Der Linden Patrick       (1769 N) - Laeremans Louis              (1378 N)  1-0  

  5  Verhoeven Herman             (1415 N) - Heyman Johan                 (1346 N)  ½-½  

  6  Peeters Koen                 (1150 N) - Van Rooy Joren               (1150 N)  0-1  

  7  Torfs Nico                   (1355 N) - De Praitere Hannes           (   0  )  1-0  

  

     Deweerdt Jan                 (1997 N) -  Afwezig       

     Dierckx Jef                  (1594 N) -  Afwezig      

     Drijbooms Laurent            (1431 N) -  Afwezig      

     Frans David                  (1446 N) -  Afwezig      

     Geukens Staf                 (1644 N) -  Afwezig       

     Huysmans Jan                 (1582 N) -  Afwezig      

     Knabe Johan                  (1718 N) -  Afwezig      

     Laporte Erik                 (1657 N) -  Afwezig      

     Mangelschots Peter           (2070 N) -  Afwezig       

     Mesens Patrick               (1592 N) -  Afwezig      

     Paes Jason                   (1223 N) -  Afwezig      

     Rijmenants Jan               (1408 N) -  Afwezig      

     Rogmans Jelle                (1878 N) -  Afwezig            

Maak een gratis website met Yola